Pablo

Utworzono:

22.05.2016

16:00 - Początek.
1'- Goool!!! 0:1 SOŁEK. Piękny rajd Gołdyna prawą stroną flanki przez połowę boiska, zagranie do Bartosia. Ten ostatni mógł strzelać lecz wypatrzył lepiej ustawionego kolegę z ataku - Sołka. Dogrywa do Sołka, który z zimną krwią wykorzystuje sytuację i prawą nogą precyzyjnie umieszcza piłkę w siatce...
7'- Niecelny strzał Czernika.
11'- Groźne dwa strzały Eklera, jednakże Zawartka pokazuje klasę i pozostajemy z czystym kontem.
13'- Niefortunne wybicie golkipiera Iskry. Na szczęście gospodarzy piłka ociera się o poprzeczkę.
14'- Wolny dla Eklera przed polem karnym, lecz Zawartka nie daje się pokonać.
14'- Goool!!! 0:2 BARTOŚ. Kopia akcji z pierwszej bramki, znów dał o sobie znać napastnicy lecz tym razem Sołek dokładnym podaniem obsłużył Bartośa a ten z pierwszej piłki pokonał Strzalbe.
17'- Goool!!! 1:2. POPLATEK. Gospodarze po składnej akcji strzelają bramkę kontaktową.
24'- Znów groźna akcja Eklera zakończona fiaskiem.
25'- Rzut rożny dla zespołu spod Krakowa. Piłka mija poprzeczkę Iskry
30'- Kolejny atak Baranówki niewykorzystany.
33'- Fatalny wślizg Janika w polu karnym, który zahaczył przeciwnika. Sędzia dyktuje rzut karny dla Eklera.
34'- Goool!!! 2:2 STRZALBA. Do jedenastki podchodzi bramkarz Baranówki, który wykorzystuje karnego.
35'- Po stracie gola Iskra budzi się, jednakże składnej akcji nie wykorzystuje Klęk.
40'- Znów goście. Rajd Gołdyna który podaje do Czernika ten oddaje strzał, lecz Strzalba cudem broni.
44'- Tuż przed końcem pierwszej połowy szybki kontratak Iskry, niestety Czernik za lekko strzela.
45'- Koniec pierwszej połowy którą można podzielić na trzy kwadranse. Pierwszy - dominacja Iskry i dwie strzelone bramki. Drugi, w którym to Ekler doszedł do głosu i wyrównał wynik. Ostatni kwadrans był wyrównany. Zapowiadała się ciekawa druga połowa meczu.
46'- Zmiany w Eklerze: KAŁKUS za BARTOSZKA oraz: LIMANÓWKA za SZPILKĘ.
47'- Gospodarze atakują. Nieudana wrzutka z prawej strony.
48'- Znów Baranówka prowadzi grę, jednakże dobrze ustawiony Bartosik wybija futbolówkę.
49'- Iskra w ataku. Ładny strzał Czernika.
51'- Brutalny faul na Gołdynie. Sędzia nie wyciąga kartki.
52'- Zespół z Pałecznicy próbuje atakować, ładny rajd Janika prawą stroną niestety brakło szczęścia.
53'- Znów niebezpiecznie pod bramką Zawartki. Po rzucie rożnym dla Eklera piłka mija słupek bramki.
54'- Zmiana w Eklerze: CHMIEL za BELSKIEGO.
55'- Ostry faul Nowakowskiego przed polem karnym. Rzut wolny dla gospodarzy.
56'- Goool!!! 3:2 KLUZEK. Stały fragment, dośrodkowanie i gol po uderzeniu futbolówki głową.
57'- Goool!!! 4:2 WIERZBIŃSKI. Kopia wolnego sprzed chwili, dośrodkowanie i gol z tkz."bani".
58'- Mocna odpowiedź Iskry, szybki kontratak, jednakże nieudy strzał Klęka.
59'- Znów goście prowadzą grę. indywidualny rajd Gołdyna kończy się na ostatnim obrońcy Baranówki.
60'- Karny dla Iskry, ależ wypad Nowakowskiego! Stoper bordowo-błękitnych nie dał się zatrzymać przez całe boisko, aż w polu karnym zawodnik Eklera zagrał piłkę ręką.
61'- Na jedenastym metrze piłkę ustawia Nowakowski. Niestety dla gości Strzalba wyczuł strzał.
62'- Zmiana w Eklerze: MARCZYKIEWICZ za KORCZAŁĘ.
64'- Ostro faulowany Gołdyn. Rzut wolny dla gości.
65'- Zawartka znów ratuje drużynę Iskry. Napastnik gospodarzy nie wykorzystał okazji sam na sam.
66'- Baranówka w natarciu. Jednak z zawodników znalazł się na pozycji spalonej.
67'- Po indywidualnym rajdzie, Gołdyn, został brutalnie sfaulowany przez Wierzbińskiego, za co ten ostatni dostaje żółty kartonik.
68'- Nowakowski strzela z dystansu, rzut rożny dla Iskry.
69'- Zawartka broni dwukrotnie po strzałach napędzonego Eklera.
70'- Goool!!! 5:2 CHMIEL. Książkowa klepka gospodarzy i bramka.
71'- Goool!!! 6:2 CHMIEL. Po szybkim kontrataku Ekler znów wykorzystuje sytuację.
72'- Zmiana w Iskrze: WODA za BARTOSIA
73'- Gołdyn ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.
74'- Groźny faul Bartosika przed polem karnym. Będzie rzut wolny.
75'- Goool!!! 7:2 MARCZYKIEWICZ. Precyzyjny strzał z 15 metrów.
76'- Ostry faul Maja na prawej stronie. Arbiter bez wahania pokazuje żółty kartonik.
77'- Goool!!! 8:2 LIMANÓWKA. Kolejna składna akcja wykorzystana przez rezerwowego.
80'- Zmiana: KOMENDA za JANIKA.
82'- Brutalny faul Klęka.
84'- Gołdyn znów indywidualnie, lecz Strzalba jest tam gdzie być powinien.
88'- Komenda wybija na rzut rożny - znów groźnie pod bramką Zawartki.
89'- Goool!!! 9:2 WÓJCIK. Dobrze wykorzystany stały fragment gry i gospodarze podwyższają prowadzenie.